Zapisz się bez zobowiązań i zbuduj lepszą ofertę

kto zaplanował swoją inwestycję z wyprzedzeniem kupił taniej
profesjonalne programy CAD, precyzyjne odbiorniki GPS/GNSS

Satlab SLA-1 UAV

wersja: Dron fotogrametryczny z GNSS RTK

typ licencji: n.d.
www: czytaj więcej
Min. ilość licencji: 1
odsłon: 725
status listy: aktywna
data zakończenia: 2019-06-28
rabat: gwarantowanyDron fotogrametryczny z odbiornikiem RTK

Łatwy w obsłudze, bezpieczny system, trwały

Satlab SLA-1 to fotogrametryczny UAV dostarczający chmurę punktów i ortofotomapę o wysokiej dokładności. Jest wysoce zoptymalizowanym płatowcem, wyposażonym w zdejmowane elementy ułatwiające jego transport i obsługę. Model ten ma również zaawansowany system autopilota, który zapewnia bezpieczną obsługę. Całość obudowy została natomiast wykonana z trwałego kompozytowego materiału, który gwarantuje długi okres użytkowania bez potrzby jej wymiany.

Oprogramowanie do planowania misji

Dostrczane z dronem oprogramowanie do planowania misji (Mission Planning Software) pomaga i optymalizuje dobór parametrów nalotu oraz pozwala na przesłanie danych do autopilota.

Dzięki temu operator może skupić się wyłącznie na kontrolowaniu parametrów misji oraz obserwowaniu przestrzeni powietrznej w trakcie jej trwania.

 

Zintegrowana podwójna częstotliwość

SLA-1 posiada zintegrowany odbiornik RTK o podwójnej częstotliwości (GPS / GLONASS / BEIDOU), który zmniejsza liczbę wymaganych naziemnych punktów kontrolnych (GCP).

 

Dzięki zapisywaniu danych logowania bezpośrednio w SAL-1 możliwe jest ich dalsze obliczeniowe przetworzenie. Wystarczy zamówić dane z obserwacji i wyrównać obliczeniowo zdjęcia w oprogramowaniu do postprocessingu PPK (Satlab PPK Go) by uzyskać w ten sposób max. dokładność przy minimum nakładów czasu na pomiary fotopunktów w terenie.

 

Tak przygotowane dane można poddać dalszej obróbce w takich programch jak: Agisoft Methashape, PIX4D czy też Contex Capture
by wygenerować finalny produkt w formie chmury punktów, ortofotomapy czy też modeli 3D.

 

Centymetrowe dokładności danych

 

Technologia RTK oraz jakość kamery SONY QX-1 20.1MP zapewniają centymetrowe dokładności chmury punktów i wysokiej jakości ortofotomapy.

 

 

Ceny oraz możliwe do uzyskania zniżki dostępne są dla osób zalogowanych w serwisie.
Należy zalogować się i wejść ponownie w opis listy, informacje znajdziesz na samym dole opisu.

ZALOGUJ SIĘ BY PRZECZYTAĆ


+48 791 728 870


Copyright 2012-2015 Tinserwis.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zasoby | Wykonanie strony: Infocare