Akceptuję regulaminu serwisu *:

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych dostawcy i producentowi sprzętu lub oprogramowania, którym jestem zainteresowany. Bez tej zgody nie mamy możliwości zaproponowania Ci zniżki zgodnie z Regulaminem Serwisu, przygotowania oferty, wystawienia faktury oraz przekazania naszemu partnerowi Twojego zamówienia do realizacji. Partner serwisu (tj. dostawca lub producent danego produktu) również potrzebuje tych informacji aby przygotować dla Ciebie np. umowę licencyjną, gwarancję oraz by dostarczyć Ci zamówiony produkt.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji serwisowych drogą mailową lub/i SMS-em w razie konieczności poinformowania Ciebie jako użytkownika o wprowadzanych zmianach w funkcjonowaniu serwisu lub planowanych pracach serwisowych. W ramach tej zgody otrzymujesz również automatycznie maile potwierdzające rejestrację, zapisanie się na listę lub użycie formularza kontaktowego.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o stanie listy zapisów na której jestem zapisany w formie mailowej lub SMS. Dzięki tej zgodzie będziesz na bieżąco informowany o tym co dzieje się na danej "budowie zniżek". Informacje te wysyłamy tylko w ramach aktywnej listy zapisów.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji na mój e-mail o nowych ofertach wprowadzanych do serwisu, promocjach lub trwających budowach zniżek. Są to treści o charakterze marketingowym, a informacje przesyłamy mailem nie częściej niż 2 razy w miesiącu.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji na mój telefon komórkowy o nowych ofertach wprowadzanych do serwisu, promocjach lub trwających budowach zniżek. Są to treści o charakterze marketingowym, a informacje przesyłamy w krótkich wiadomościach tekstowych SMS nie częściej niż 2 razy w miesiącu.
Twoje dane osobowe chronimy na wysokim poziomie i wymagamy tego samego od naszych partnerów podpisując z nimi odpowiednie umowy powierzenia danych osobowych.
Komunikacja z naszym serwisem poprzez formularze jest szyfrowana certyfikatem SSL uniemożliwiając przechwytywanie informacji, które w nich uzupełniasz.
Dodatkowo wszystkie dane osobowe łącznie z hasłami i loginami, które nam pozostawiasz są automatycznie zaszyfrowywane "głęboko" na poziomie bazy danych tak by niemożliwe było by ich odszyfrowanie. Dbamy również o to by nadzorować ruch na naszej stronie internetowej oraz w razie potrzeby reagować na podejrzane zachowania np. blokując ruch z konkretnych źródeł.
Sprawdź również naszą Politykę Prywatności oraz Klauzulę informacyjną.
Znajdziesz tam więcej informacji i dowiesz się z jakich technologii internetowych korzysta nasz serwis oraz z jakimi firmami współpracujemy.
Ukryj
Jeżeli masz teraz czas, uzupełnij dane dodatkowe ...


+48 791 728 870


Copyright 2012-2024 Tinserwis.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zasoby | Wykonanie strony: Infocare