Zapisz się bez zobowiązań i zbuduj lepszą ofertę

kto zaplanował swoją inwestycję z wyprzedzeniem kupił taniej
profesjonalne programy CAD, precyzyjne odbiorniki GPS/GNSS

Młotek Schmidta N EU PRO

wersja: elektroniczna

typ licencji: jednostanowiskowa
www: czytaj więcej
Min. ilość licencji: 2
odsłon: 44387
status listy: brakmin
data zakończenia: 2015-11-09
rabat: 0%


Opis:

Sprawdź aktualne listy zapisów na rabat - kliknij w obrazek.

Program Młotek Schmidta jest aplikacją przeznaczoną do wykonywania obliczeń wytrzymałości betonu (żelbetu) na podstawie badań nieniszczących, przeprowadzonych przy pomocy młotka Schmidta typu N. Liczby odbić uzyskane z pomiaru oraz pozostałe parametry badania (m.in. kąt pomiaru) wprowadza się do programu celem wyznaczenia wytrzymałości charakterystycznej (wytrzymałościowej) betonu. Wersja PRO posiada możliwości obliczeniowe i konfiguracyjne, m.in. możliwość pracy z dowolnymi krzywymi regresji.

Cena katalogowa netto wersji elektronicznej: 1500 zł 
[Wersja pudełkowa/box: + 200 zł netto]

Zastosowania:
Zgodność z normami:
Program w obecnej wersji 3.10 \EU jest dostosowany zarówno do norm polskich (PN-B):

jak i unijnych (PN-EN):

umożliwiając wykonanie skutecznych obliczeń w oparciu o wcześniejsze jak i obowiązujące normy

Młotek Schmidta N

Wykonując badania wytrzymałościowe konstrukcji betonowych można to robić w sposób niszczący lub nieniszczący. Młotki Schmidta służą właśnie do badań nieniszczących. Pakujesz młotek, jedziesz w teren, robisz krótki pomiar, a potem wracasz do biura i po chwili pracy z programem Młotek PRO masz już gotowy raport jakości betonu z klasą wytrzymałościową.

Nieniszczące badania betonu.

krzywa regresji

Edytor pozwala na wprowadzenie dowolnej krzywej, określonej parametrami a, b, c (zgodnie z Instrukcją ITB). Krzywa regresji jest również wyświetlana w oknie edytora, umożliwiając tym samym weryfikację wprowadzonych parametrów. Zbiór krzywych może być zapisany do osobnego pliku, jest też zapamiętywany i odtwarzany przy następnym uruchomieniu programu. Wygodne opcje pozwalają w łatwy sposób zarządzać i modyfikować wartości parametrów wprowadzonych krzywych, pozwalając tym samym dobrać ich optymalne wartości. Dzięki edytorowi, użytkownik tylko jednokrotnie wprowadza parametry żądanej krzywej, która będzie mogła być użyta w obliczeniach. W głównym oknie programu jest bowiem odpowiednie pole do wyboru, które pozwala w szybki sposób wybrać odpowiednią krzywą regresji do obliczeń. 

 +48 791 728 870


Copyright 2012-2015 Tinserwis.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zasoby | Wykonanie strony: Infocare