ZAPISZ SIĘ BEZ ZOBOWIĄZAŃ, KUPUJ TANIEJ

PROGRAMY CAD/BIM | DRONY | SPRZĘT GEODEZYJNY | USŁUGI
Razem możemy więcej!

PROGRAMY CUBIC ORB

wersja: najnowsza edycja

typ licencji: wieczysta lub czasowa

www: czytaj więcej

Min. ilość licencji: 7

odsłon: 1732

status listy: zamknieta

data zakończenia: 2023-09-15

rabat: do 20%GoKart to program do kreślenia map wektorowych i obiektowych w środowiskach CAD, który zapewnia pełną automatyzację lub półautomatyzację kartowania i przetwarzania map. Jest to idealne narzędzie dla geodetów i projektantów, którzy potrzebują szybkiego i skutecznego sposobu na stworzenie roboczych baz danych w postaci plików GML zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami. GoKart jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Współpracuje z większością platform CAD i oferuje wiele dodatkowych narzędzi usprawniających kartowanie. Program umożliwia tworzenie map obiektowych i wektorowych oraz pozwala na edycję i tworzenie własnych konfiguracji. Dzięki GoKartowi można łatwo przetwarzać mapy numeryczne do wybranej konfiguracji lub skali. Program posiada wiele konfiguracji zgodnych z różnymi instrukcjami technicznymi, w tym z archiwalnymi K-1 (1998 r. lub 1995 r.) i D-19 z 2000 r. Ponadto, GoKart zapewnia pełną obsługę plików GML (import, eksport, pliki różnicowe) dla baz BDOT500, GESUT, EGiB, BDSOG, PRPOG, PRG, zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami.

Jeśli szukasz narzędzia, które ułatwi Ci pracę przy tworzeniu roboczych baz danych, stworzeniu map wektorowych i obiektowych, a także przyspieszy proces kartowania i przetwarzania map w znanym środowisku CAD, to GoKart jest dla Ciebie idealnym wyborem.


KaliBronek to zaawansowany program do kalibracji rastrów w środowisku CAD, zapewniający wygodną edycję oraz zarządzanie obrazami rastrowymi.
Program o wyjątkowej elastyczności, z którego korzystanie jest niezwykle proste i intuicyjne. Umożliwia szybką i dokładną kalibrację rastrów, dzięki czemu są one gotowe do użycia w środowisku CAD. Dodatkowo, dzięki wbudowanym funkcjom, jak np. możliwość cofania ostatniej zmiany edycyjnej, użytkownik może zaoszczędzić dużo czasu i uniknąć popełnienia błędów.

KaliBronek:

  • obsługuje różne rodzaje rastrów, w tym monochromatyczne, odcieni szarości i kolorowe,
  • umożliwia łatwe wczytywanie rastra, bądź grupy rastrów georeferencyjnych poprzez metodę „przeciągnij i upuść”,
  • obsługuje odczyt i zapis georeferencji w popularnych formatach, takich jak GeoTIFF, TAF, WordFile i DXF,
  • ma funkcję automatycznego wyszukiwania rastrów georeferencyjnych na dysku,
  • pozwala na edycję i zarządzanie wieloma rastrami jednocześnie,
  • umożliwia cofanie ostatniej zmiany edycyjnej,
  • oferuje funkcję hurtowego „prostowania” (resamplingu) obróconych rastrów,
  • umożliwia kalibrację rastra do obróconego obrazu o optymalnej lub zadanej rotacji,
  • pozwala na skanowanie rastra z podglądem i możliwością obrotu o 90 stopni przed wstawieniem do rysunku.QuickGNSS to innowacyjna aplikacja przeznaczona do wykonywania pomiarów, tyczenia i orientacji w terenie z wykorzystaniem technologii GNSS. Bez względu na to, czy korzystasz z geodezyjnych odbiorników GNSS (GPS), czy z innych urządzeń z tą funkcjonalnością, QuickGNSS umożliwia łatwe i wydajne wykonywanie pomiarów.Dzięki wyjątkowo intuicyjnemu interfejsowi, QuickGNSS nie wymaga specjalnego szkolenia i jest dostosowany do obsługi odbiorników różnych producentów. Zaawansowany silnik graficzny aplikacji umożliwia korzystanie z dużych plików wektorowych DXF, a także korzystanie z serwisów WMS jako tła mapy, co pozwala na jeszcze lepszą orientację w terenie.

QuickGNSS zapewnia wydajniejszy pomiar dzięki wykorzystaniu częstotliwości 5 Hz w tyczeniu i pomiarze pikiet. Aplikacja oferuje również zaawansowane narzędzia tyczenia z mapy wektorowej oraz narzędzia do zarządzania punktami, takie jak korekta wysokości anteny, przypisywanie zdjęć i nagrań czy wyświetlanie w Google Maps.Dodatkowo, QuickGNSS obsługuje echosondę oraz dalmierze laserowe poprzez łącze Bluetooth, co znacznie poszerza możliwości pomiarowe aplikacji. Zaawansowane narzędzie do generowania raportów z pomiaru pozwala na szybkie i efektywne przetwarzanie wyników pomiarów.

Aplikacja umożliwia bardzo łatwą wymianę danych z komputerem za pośrednictwem chmury CubicCloud lub innych usług dostępnych w systemie Android. QuickGNSS to niezwykle praktyczne narzędzie dla geodetów, inżynierów budownictwa oraz wszystkich, którzy potrzebują szybkiego i wydajnego sposobu wykonywania pomiarów w terenie na urządzeniach z systemem Android.


Program GeoView to uniwersalne narzędzie do pracy na zbiorach współrzędnych, który znacznie usprawnia pracę z programami CAD. Dzięki GeoView, przeglądanie, analiza i przetwarzanie zbiorów współrzędnych stają się łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Program zyskał uznanie wśród geodetów, specjalistów GIS oraz projektantów.GeoView to bardzo poręczna i szybka przeglądarka zbiorów współrzędnych, która automatycznie rozpoznaje różne separacje i poprawnie umieszcza dane w tabeli. Program jest niezwykle intuicyjny i łatwy w użytkowaniu, dzięki czemu nie wymaga specjalnego szkolenia. GeoView doskonale współpracuje z najpopularniejszymi platformami CAD, co umożliwia rysowanie szkicu punktów lub wysyłanie ich współrzędnych bezpośrednio do rysunku CAD za pomocą jednego kliknięcia.

Punkty można również szybko wyświetlić w wielu popularnych serwisach mapowych, takich jak Google Maps czy też w Geoportalu. GeoView to nie tylko poręczna przeglądarka, ale również bardzo wszechstronny program do pracy na zbiorach współrzędnych. Daje ogromne możliwości podczas przeglądania, analizy i przetwarzania zbiorów współrzędnych oraz wykonywania wszelkich prac z wykorzystaniem platform CAD i nie tylko.


Wms2Cad to wyjątkowo uniwersalny program, który umożliwia georeferencyjne wyświetlanie map i zobrazowań z serwisów WMS na rysunkach CAD. Jest to idealne rozwiązanie dla geodetów, projektantów i specjalistów GIS, którzy potrzebują szybkiego i precyzyjnego dostępu do map online. Dzięki programowi Wms2Cad można szybko i łatwo pozyskać dodatkowe informacje z serwisów WMS, takie jak np. rzędne z numerycznego modelu terenu. Wms2Cad posiada bazę szeregu dostępnych predefiniowanych serwisów WMS, TMS i WMTS, i pozwala na łatwe dodawanie nowych serwisów do bazy. Dzięki temu wyświetlenie danych np. z platformy Geoportal zajmuje tylko chwilę. Program jest niezwykle intuicyjny i łatwy w użytkowaniu, dzięki czemu użytkownik nie potrzebuje specjalnego szkolenia w zakresie obsługi.


RawGenius to łatwy w obsłudze program umożliwiający generowanie spersonalizowanych raportów z pomiarów GNSS (GPS) na podstawie plików RAW, RW5 i CSV. Zawiera wiele narzędzi, takich jak uśrednianie pomiarów wielokrotnych, zestawienie punktów z pomiaru kontrolnego, kontrola jakości punktów i raport z lokalizacji, aby pomóc użytkownikom w tworzeniu dokładnych raportów z pomiarów. Program umożliwia obsługę punktów pomierzonych metodami pośrednimi oraz oferuje funkcję korygowania błędnie wprowadzonej wysokości tyczki. RawGenius to idealne narzędzie dla geodetów i innych profesjonalistów, którzy potrzebują szybkiego i dokładnego sposobu generowania raportów z pomiarów GNSS.


TranMap to niezwykle zaawansowany i uniwersalny program do transformacji współrzędnych pomiędzy różnymi układami, także zagranicznymi. Dzięki TranMap możesz bez problemu dokonać transformacji plików tekstowych i DXF, jak również plików rysunkowych bezpośrednio w oprogramowaniu CAD. Program ten to nie tylko narzędzie, ale także źródło wielu możliwości wykonywania różnego rodzaju transformacji pomiędzy szeregiem różnych układów współrzędnych. Jednym z niewątpliwych atutów TranMap jest jego uniwersalność. Umożliwia on transformację bezpośrednio w rysunku CAD, co pozwala uniknąć problemów związanym z utratą symboliki mapy. Program działa również jako samodzielna aplikacja, zapewniając pełną funkcjonalność i niezawodność podczas wykonywania transformacji. TranMap to idealne narzędzie dla geodetów, specjalistów GIS i projektantów, którzy potrzebują szybkiego i łatwego sposobu na transformację współrzędnych pomiędzy różnymi układami.

CENY KATALOGOWE NETTO


Rodzaj licencjiWieczystaAktualizacja i wsparcieWieczysta USBAktualizacja i wsparcie USBRocznaRoczna USB
PozycjaABCDEFG
01GoKart25991169399918098651195
02KaliBronek179979927991259575795
03TranMap159973524991135479719
04GeoView9994591555699355459
05Wms2Cad9994591555699355459
06RawGNSS6993651199599255355
07QuickGNSS----699-
08Pakiet Premium623928799599422519992799
09Pakiet Kartowanie409919196239268914091809


UWAGI
Wszystkie ceny podano jako netto, należy doliczyć 23% podatku VAT.
Podane w tabeli ceny są katalogowe tj. nie uwzględniają jeszcze zniżki jaką zaproponujemy mailowo osobom zapisanym na liście.

ZAWARTOŚĆ PAKIETÓW OPROGRAMOWANIA
Pakiet Kartowanie zawiera programy: KaliBronek + GoKart + GeoView

Pakiet Premium zawiera programy:  GoKart + KaliBronek + GeoView + Wms2Cad + TranMap

Schemat możliwych do zbudowania zniżek dostępny jest tylko dla osób zalogowanych w serwisie.
By zobaczyć te informacje należy się zalogować i ponownie wejść w opis listy zapisów.

ZALOGUJ SIĘ BY PRZECZYTAĆ

REALIZACJA

Dostawa licencji następuje po otrzymaniu płatności od wszystkich kupujących tj. w terminie do 2 dni roboczych od daty płatności faktury. Każdy kupujący otrzymuje fakturę oraz licencję dla siebie.


FAKTURA

Z uwagi na koordynację zamówień wystawiane faktury mają 3 dniowy termin płatności.


UWAGI

Zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia tej listy zapisów, jeśli ilość decyzji zakupu będzie mniejsza niż wymagana. W takim przypadku lista będzie przedłużana do czasu zebrania zamówienia na wymaganą ilość licencji od całej grupy zakupowej.


INFORMACJE

Kupujący na liście zapisów ma status decyzji zakupu oznaczony na "TAK". Status na liście zmieniany jest wyłącznie przez jej Administratora (użytkownik nie ma takiej możliwości). Zniżka automatycznie wzrasta w przypadku otrzymywania kolejnych decyzji zakupowych. W przypadku licencji USB klucz sprzętowy nie jest dostarczany, należy przeznaczyć na ten cel własny pendriv'e.Lista zapisanych osób:

Lp. Uczestnik Data Miejscowość Ilość Polecił Decyzja o zakupie
1
Karol W.
2023-04-01
1 NIE
2
Tomasz T.
2023-05-11
1 NIE
3
Adam B.
2023-06-19
Ząb
1 TAK
4
Aleksander B.
2023-08-09
2 NIE
5
Grzegorz P.
2023-08-28
Boronów
2 TAK
6
Erenst K.
2023-09-04
Gryfice
1 TAK
7
Paweł P.
2023-09-14
Trzebnica
2 TAK+48 791 728 870


Copyright 2012-2024 Tinserwis.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zasoby | Wykonanie strony: Infocare