ZAPISZ SIĘ BEZ ZOBOWIĄZAŃ, KUPUJ TANIEJ

PROGRAMY CAD/BIM | DRONY | SPRZĘT GEODEZYJNY | USŁUGI
Razem możemy więcej!

Allplan

wersja: Allplan, Engineering, Civil, Architecture, Basic

typ licencji: PL, WIECZYSTA, CZASOWA

www: czytaj więcej

Min. ilość licencji: 1

odsłon: 6891

status listy: zamknieta

data zakończenia: 2020-09-15

rabat: bardzo korzystnyAllplan Architecture

Allplan Architecture jest uniwersalnym narzędziem do projektowania BIM dla architekta z rozbudowaną funkcjonalnością CAD. Szczególnie doceniany za niezawodność na każdym etapie planowania. Program umożliwia stworzenie wirtualnego budynku, a następnie jego skuteczną realizację na placu budowy. Wszelkie błędy czy nieścisłości są wykrywane na wczesnym etapie projektowania, co znaczenie przyśpiesza budowę i minimalizuje koszty. Allplan Architecture BIM dla architektów zapewnia najwyższą precyzję w modelowaniu, sporządzaniu rysunków roboczych i zestawień materiałów, a także umożliwia tworzenie fotorealistycznych wizualizacji.

Czytaj więcej...


Allplan Engineering

Ta wersja programu przeznaczona jest do projektowania konstrukcji żelbetowych. Inżynierowie sięgają po Allplan Engineering m.in. dlatego, że projektowanie konstrukcji żelbetowych jest w nim znacznie szybsze i bardziej precyzyjne. Allplan Engineering uważany jest za najlepszy program BIM dla konstruktora i projektowania konstrukcji żelbetowych, przede wszystkim z uwagi na liczne narzędzia i udogodnienia, jakie oferuje użytkownikom. Projektowanie 3D przenika się z 2D, zwiększając tym samym precyzję. Dzieje się to za sprawą metody tworzenia, w której najpierw powstaje rysunek w 2D, dopiero później model 3D konstrukcji. Dzięki temu projektowanie konstrukcji żelbetowych jest efektywniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Allplan Engineering to program BIM dla konstruktora, który oczekuje skutecznych i sprawdzonych rozwiązań.

Czytaj więcej...


Allplan Civil Engineering

Allplan Engineering Civil jest zoptymalizowany do procesów pracy inżynierów budownictwa i infrastruktury. Program dzięki potężnemu jądru graficznemu firmy Parasolid® firmy Siemens PLM Software umożliwia precyzyjne modelowanie i zbrojenie nawet najbardziej skomplikowanych brył 3D. Allplan Civil pozwala również na tworzenie cyfrowych modeli terenu potrzebnych do analiz i planowania robót ziemnych. Jest to program szczególnie odpowiedni do tworzenia kompleksowych modeli zbrojenia złożonych konstrukcji.


Allplan Bridge

Allplan Bridge 2020 wspiera inżynierów na wszystkich etapach, od początkowej koncepcji do budowy. Został specjalnie zaprojektowany przez uznanych ekspertów projektujących mosty, dzięki czemu jest narzędziem wysoce praktycznym.

Model parametryczny 3D pozwala na tworzenie mostów o złożonej geometrii i wysokim stopniu szczegółowości, dzięki definicji osi i przekrojów poprzecznych możemy szybko budować i zmieniać kształt konstrukcji. Parametry, według których program interpretuje zmianę kształtu pomiędzy poszczególnymi przekrojami, są wprowadzane w tabelach w postaci formuł. Program szybko i bezbłędnie wygeneruje geometrię mostu na podstawie przekrojów i parametrów wprowadzonych przez użytkownika.  Efekty parametrycznej pracy można exportować do programów służących do analiz wytrzymałościowych lub do Allplan Engineering by utworzyć zbrojenie.

Czytaj więcej....


Allplan BIMplus

Darmowa przeglądarka BIM, która jest jest potężnym narzędziem przeznaczonym do spójnego zarządzania i współpracy w projektach. Program umożliwia kompleksową i skuteczną koordynację działania zespołów projektowych, podwykonawców oraz pełen nadzór nad modelem BIM. Dzięki Allplan Bimplus możliwe jest szybkie wykrycie wszelkich niespójności, a następnie łatwe przypisanie zadań odpowiednim pracownikom i partnerom uczestniczącym w projekcie.

Czytaj więcej...

Czym jest technologia BIM?

Modelowanie Informacji o Budynku (BIM – Building Information Modeling) zostało opisane na początku 2002 r. przez analityka Jerry’ego Laiserina. BIM to koncepcja, która zrewolucjonizowała podejście do projektowania, realizacji inwestycji i zarządzania budynkiem. BIM umożliwia ciągły i natychmiastowy dostęp do informacji o projekcie, jego kosztach i harmonogramach. Cyfrowe dane projektowe w połączeniu z innowacyjną technologią parametrycznego modelowania informacji dają znaczące korzyści w porównaniu z tradycyjnymi metodami projektowania i budowania.

BIM – jak to działa?

Koncepcja Modelowania Informacji o Budynku jest cyfrową reprezentacją procesu budowlanego ułatwiającą wymianę informacji i współdziałanie przy użyciu formatu cyfrowego IFC. BIM jest więc konstruowaniem wirtualnego modelu budynku przed jego wybudowaniem, w celu rozwiązania problemów, które mogą wystąpić w trakcie realizacji inwestycji oraz symulowania i analizowania potencjalnych skutków zaplanowanych działań. 


Dlaczego warto pracować w BIM?

Wykrycie kolizji na wczesnym etapie
Szybsze projektowanie oraz wykonywanie konstrukcji i instalacji
Wizualizacja już na etapie koncepcji
Wyższa jakość wykonywanych prac
Zwiększenie konkurencyjności
Natychmiastowy dostęp do wszystkich informacji niezależnie od miejsca
Sprawne zarządzanie cyklem życia projektu

Dlaczego inni wybrali pracę w BIM?

Poznajcie opinię innych, dlaczego przeszli na pracę w BIM i jak na tym skorzystali.
Zobacz wywiad z biurem pracującym w BIM / Firma L-BIT z Wrocławia.


Allplan 2020 – Pełna wersja programu

Poznaj Allplan, program do projektowania BIM dla architektów i inżynierów budownictwa.
Wersja do pobrania zawiera wszystkie moduły Allplan (działa 30 dni).
Po wypełnieniu formularza zostanie wysłany e-mail z linkiem do wersji testowej wraz z poradnikiem instalacyjnym.

POBIERZ DEMO PROGRAMU ZE STRONY NASZEGO PARTNERA" Program Allplan jest doskonałym narzędziem, pozwalającym na tworzenie wysokiej klasy dokumentacji technicznej. Program Allplan pozwala przyśpieszyć i usprawnić pracę zarówno w fazie koncepcji, projektowania jak i tworzenia dokumentacji wykonawczej.
Agnieszka Radochcińska L-BIT "

" Z uwagi na pracę programu w systemie BIM nasza firma inżynierska zdecydowała się na wdrożenie modelu sieciowego. Model ten aktualizuje się w czasie rzeczywistym dlatego też wszelkie nanoszone zmiany są dostępne natychmiastowo dla wszystkich konstruktorów. Przekazywanie informacji oraz współpraca stały się łatwiejsze.
Michał Grzędziński STATYK SP. Z.O.O "

" Program daje duże możliwości projektowania konstrukcji żelbetowych, zarówno w układzie płaskim jak i przestrzennym. Modelowanie obiektowe BIM pozwala na unikanie kolizji, oraz dynamiczną ich korektę. Profesjonalne wsparcie serwisowe zapewniane przez TMSYS pozwala na płynne bezproblemowe tworzenie projektu.
Szymon Chmielewski TELEKOM PROJEKT "

"Program Allplan Engineering daje duże możliwości rysowania konstrukcji żelbetowych zarówno 2d jak i 3d. Istotnym atutem przemawiającym za oprogramowaniem Allplan jest pomoc techniczna i serwisowanie zapewniane przez firmę TMSYS na której wykwalifikowanych pracowników można liczyć podczas rozwiązywania problemów z użytkowaniem oprogramowania.
Juliusz Mateusz ARCH-BUD "

Zobacz referencje polskich użytkowników programu Allplan

Ceny programu z uwzględnieniem zniżek dostępne są tylko dla osób zalogowanych w serwisie.
By zobaczyć te informacje należy się zalogować i ponownie wejść w opis oferty, informacje pojawią się na samym dole opisu listy.
Zniżkę proponuje Administrator tej listy zapisów.

ZALOGUJ SIĘ BY PRZECZYTAĆ


Administratorem tej listy zapisów jest partner naszego serwisu.
Autoryzowany partner marki ALLPLAN w Polsce firma:
TMSys Sp. z o.o. ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków, tel. 12 430 04 16,
Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy KRS: 0000370855, NIP: 9452152144  

Osoba kontaktowa:
Marta Sierocka | Doradca klienta
Tel. +48 12 430 04 16
Kom. +48 729 532 937
E-mail: marta.sierocka@tmsys.pl


Administratorem danych osobowych osób zapisanych na listy zarządzane jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4. Podanie przez uczestników zapisów danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl. Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności Partnera Serwisu – TUTAJ oraz Polityce Prywatności platformy TINSERWIS.Lista zapisanych osób:

Lp. Uczestnik Data Miejscowość Ilość Polecił Decyzja o zakupie
1
Maciej K.
2020-07-11
1 NIE
2
Michał D.
2020-07-14
1 NIE
3
Tomasz T.
2020-08-04
1 NIE
4
Karol S.
2020-09-04
1 NIE
5
Tomasz H.
2020-09-06
1 TAK
6
Paweł N.
2020-09-07
1 TAK
7
Katarzyna M.
2020-09-14
Szczecin
1 TAK
8
Krzysztof S.
2020-09-14
1 NIE
9
Szymon K.
2020-09-14
1 TAK
10
Wojciech K.
2020-09-15
Limanowa
1 TAK+48 791 728 870


Copyright 2012-2024 Tinserwis.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zasoby | Wykonanie strony: Infocare