ZAPISZ SIĘ BEZ ZOBOWIĄZAŃ, KUPUJ TANIEJ

PROGRAMY CAD/BIM | DRONY | SPRZĘT GEODEZYJNY | USŁUGI
Razem możemy więcej!

UgCS - Universal Ground Control Software

wersja: najnowsza edycja

typ licencji: wieczysta lub czasowa

www: czytaj więcej

Min. ilość licencji: 1

odsłon: 4857

status listy: zamknieta

data zakończenia: 2020-04-30

rabat: korzystnyWiodące, zautomatyzowane oprogramowanie planowania misji UAV. 

Zautomatyzowane planowanie misji dronowych, wbudowane narzędzia do fotogrametrii i geotagowania, cyfrowy model wysokościowy (DEM) i import plików KML umożliwiają dostosowanie mapy, a opcja zmiany baterii dla długich tras sprawia, że UgCS jest skutecznym rozwiązaniem do pomiarów w dużym obszarze.

Zwiększ produktywność pomiarów:

1. Dzięki wbudowanemu narzędziu do planowania fotogrametrii zwiększ wydajność zapisu danych conajmniej dwukrotnie

2. Planuj i lataj misjami offline, nawet w obszarze pustynnym, z możliwością przetwarzania map

3. Lataj długimi trasami, wznawiając loty z określonego punktu drogi, np. po zmianie baterii

4. Importuj obrazy GeoTIFF jako nakładkę mapy UgCS

Wygląd terenu podlega zmianom, które nie zawsze są na bieżąco wprowadzane na mapy 3D. By zapewnić bezpieczeństwo w planowanej zautomatyzowanej misji przemieszczania się po terenie, w celu mapowania lub wykonywania pomiarów, zaimportuj cyfrowy model wysokościowy (DEM) do UgCS

UgCS oferuje łatwe i nie wymagające wysiłku narzędzia do tworzenia lotniczych pomiarów geodezyjnych i mapowania. Wybierz jedną z predefiniowanych kamer lub utwórz nową, aby pasowała do Twojego UAV. Narzędzie do skanowania obszaru i fotogrametrii automatycznie obliczy trasę lotu na podstawie ustawień kamery. Alternatywnie parametry skanowania obszaru i fotogrametrii można regulować ręcznie, np. GSD, nakładanie lub pożądaną wysokość.


UgCS jest dostawcą programu do realizacji przedstawienia typu “tańczące drony” ze szczegółowym planowaniem lotu zespołu dronów, kontrolą zarządzania i kontrolą ładunku roju, oraz wtyczką do przekształcania animacji 3D w tory lotu roju zintegrowanego z Art-Net.

UgCS znajduje zastosowania w wielu gałęziach gospodarki. Wybierz spośród nich najbardziej dopasowaną do Twoich oczekiwań. 

FOTOGRAMETRIA

Dzięki łatwemu w obsłudze programowi do planowania i wykonywania fotogrametrii UAV czy innych misji UAV dla geodezji, teraz jest już to możliwe. UgCS współpracuje niemal z każdą platformą UAV, zapewniając wygodne narzędzia dla badań terenowych i liniowych. Umożliwia również kontrolę nad lotem drona. UgCS pomaga w  profesjonalnym planowaniu misji geodezyjnych, szczególnie  fotogrametrii.

INSPEKCJE FARM PANELI SŁONECZNYCH

Farmy paneli słonecznych, podobnie jak wszystkie inne obiekty infrastruktury sztucznej, wymagają okresowych kontroli. Zazwyczaj, fotowoltaiczna inspekcja farmy paneli słonecznych wymaga użycia dwóch czujników – kamery podczerwieni (IR) i kamery światła dziennego. Stosuje się je w celu wykrywania uszkodzonych paneli, które nagrzewają się z powodu problemów z połączeniem, uszkodzeń fizycznych lub naniesionych z wiatrem osadów.

https://www.youtube.com/watch?v=-nrGx8038DI&feature=emb_title

INSPEKCJE LINII ENERGETYCZNYCH

UgCS zapewnia wygodne narzędzia do gromadzenia danych dowolnego rodzaju inspekcji linii energetycznej w celu wykrycia:

  1. Wad betonowego podłoża,
  2. Przegrzewania izolatorów,
  3. Przegrzewania przewodów,
  4. Ubytków w liniach przesyłowych prądu,
  5. Uszkodzeń mechanicznych słupów (wież energetycznych),
  6. Kontroli korytarza w celu wykrycia nieupoważnionych obiektów lub roślinności na terytorium gdzie znajdują się słupy przesyłowe,
  7. Oszacowania jakości przewodu,
  8. Wykrywania korony – Corona detection UV

POMIAROWE MISJE UAV Z MAGNETOMETREM I INNE MISJE POMIAROWE

“UAV z magnetometrem” to skrótowe pojęcie odnoszące się np. do misji pomiarowych z wykorzystaniem BSP i magnetometru. Misje pomiarowe czy obserwacyjne UAV na małej wysokości wymagają zaawansowanych umiejętności operacyjnych UAV, niezawodnego sprzętu i profesjonalnego oprogramowania do planowania misji w celu bezpiecznego gromadzenia danych wysokiej jakości podczas lotu blisko ziemi.

UgCS W BADANIACH GEORADAROWYCH (UAV-GPR)

System GPR zamontowany na platformie UAV umożliwia skanowanie powierzchni ziemi, lodu, skał, wody i budynków. Skan możliwy jest także poprzez konstrukcje zarówno w bezpiecznym jak i niebezpiecznym środowisku, bez uszczerbku na bezpieczeństwie personelu, zapewniając dodatkowo bardziej wydajne pomiary i czas. Wysyłając dron w miejsce misji, nie ryzykujemy wystąpieniem tzw. czynnika ludzkiego, od którego chwilowej kondycji może zależeć powodzenie lub porażka zadania. Dokładne i rzetelne opracowanie misji gwarantuje otrzymanie pożądanego materiału badawczego i doskonały materiał analityczny. Pozwala on na opracowanie kolejnych kroków zgodnie z uzyskanymi rezultatami analitycznymi i kontynuowanie zadania inwestorskiego lub badawczego.

UgCS DLA CENTRÓW ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO 

Jest to rozwiązanie scentralizowanego zarządzania dronami UgCS. Dzięki temu, możliwe jest efektywne wdrażanie dronów w zadania egzekwowania prawa i operacji “pierwszej reakcji”. Celem tych misji jest przesyłanie wideo streamingu i danych z drona bedącego na miejscu zdarzenia do siedziby centrum zarządzania. Rozwiązanie to pozwala na natychmiastowe podejmowanie decyzji, szybkiej reakcji na zagrożenie, wysłanie odpowiednich jednostek pomocowych w konkretne, dobrze oszacowane miejsce.

UgCS W POSZUKIWANIU SKARBÓW 

Korzystanie z detektora GPA podpiętego pod BSP umożliwia skanowanie obszaru kilka razy szybciej w porównaniu z urządzeniem ręcznym i umożliwia uzyskanie geograficznych map ciepła obszaru. Aby zaplanować misję pomiarową za pomocą UgCS, wystarczy zaznaczyć obszar zainteresowania na mapie i ustawić automatyczną misję. Zintegrowany system GPA + BSP wykrywa złocone i metalowe przedmioty zakopane na maksymalnej głębokości 10-15 metrów i generuje obraz GeoTIFF anomalii pola magnetycznego.

TAŃCZĄCE DRONY (DANCING DRONE CONTROLLER)

Umożliwia równoczesne i zsynchronizowane sterowanie dziesiątkami dronów jako latającymi “pikselami” (tańczącymi dronami) ze zintegrowanym pluginem planowania 3D i protokołem Art-Net. Twórz i zarządzaj naprawdę niesamowitymi pokazami roju dronów! Zarządzaj pokazami dronów sterowanych przez jednego operatora z jednego komputera!

https://www.youtube.com/watch?v=LlzcwvD3VtQ&feature=emb_title

UgCS UAV – WSPIERANE BSP i AUTOPILOTY

DJIPhantom 4/4 Pro, Phantom 3, Phantom 2, Inspire 2, Inspire 1/1 Pro/Raw, Mavic Pro, A3, N3, Matrice 600/600 Pro, Matrice 200/210/210RTK, Matrice 100, A2, Naza-M v2, WooKong-M, Vision2+, Ace One;
BSP oparte o komputer Pixhawk: Ardupilot, Px4 i inne kompatybilne z MAVLink wielowirnikowce, samoloty i VTOL;
YUNEEC: H520;
BSP oparte o komputery Mikrokopter; Micropilot; Microdrones;
LockheedMartin: Kestrel, Indago.

CENY PODSTAWOWE

UgCS PRO - jedno stanowisko 

  1. licencja lifetime / 535 € => 658 € z VAT = 2850 

UgCS ENTERPRISE - jedno stanowisko

  1. licencja lifetime / 1800€ => 2215 € z VAT = 9600

CENY W ZŁOTÓWKACH ZAWIERAJĄ PODATEK VAT.

Cena końcowa uzależniona jest od aktualnego kursu euro. 

Porównanie wersji UgCS.  

SCHEMAT BUDOWY ZNIŻEK:

Każdy kupujący może zakupić dowolną ilość licencji. 

Rabat gwarantowany na zakup od 1 licencji

1 kupujący - 4% zniżki od ceny podst. 

2 kupujących - 7% zniżki od ceny podst. 

3 kupujących - 12% zniżki od ceny podst. 

4 kupujących - 14% zniżki od ceny podst. 

5 i więcej kupujących - 17% zniżki od ceny podst. 

ZNIŻKI DODATKOWE NA ZAKUP DRUGIEJ I KOLEJNEJ LICENCJI DLA KAŻDEGO KLIENTA: 5%

PRZYKŁAD

3 kupujących - każdy kupuje po 3 licencje 

Każdy otrzymuje na pierwszą licencję 12% zniżki, a na pozostałe otrzymuje 15% zniżki od ceny podstawowej. Osobom zapisanym na liście zniżkę zaproponuje oficjalny partner SPH Engineering:

Maciej Cybulski
Virtual-Earth Project
Oficjalny polski dystrybutor oprogramowania UgCS
tel: +48 606.85.73.04
e-mail: maciej.cybulski@ugcs.pl
https://ugcs.pl
Lista zapisanych osób:

Lp. Uczestnik Data Miejscowość Ilość Polecił Decyzja o zakupie
1
Bartłomiej S.
2019-12-02
34-470
1 wstępnie zainteresowany
2
Dariusz H.
2020-04-26
1 wstępnie zainteresowany+48 791 728 870


Copyright 2012-2024 Tinserwis.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zasoby | Wykonanie strony: Infocare