ZAPISZ SIĘ BEZ ZOBOWIĄZAŃ, KUPUJ TANIEJ

PROGRAMY CAD/BIM | DRONY | SPRZĘT GEODEZYJNY | USŁUGI
Razem możemy więcej!

Opracowanie modeli 3D dla sprzętu geodezyjnego oraz kontrolerów maszyn budowlanych za pomocą oprogramowania polowego Trimble Business Center.


Dane 3D zapisujemy w formatach: XML (powierzchnie 3d), SVD/SVL (format maszyn z kontrolerami Trimbl'a), DWG (polilinie 3D), DXF (polilinie 3D), TXT/CSV (punkty), KML/KMZ(pliki do Google Maps oraz Earth)MODELOWANIE 3D DLA BUDOWNICTWA I GEODEZJI

Oferujemy usługi przygotowywania modeli 3D na podstawie standardowej dokumentacji projektowej. Nasze opracowania są wykorzystywane w trakcie realizacji budowy w sprzęcie budowlanym wyposażonym w systemy sterowania maszyn 3D, jak również w kontrolerach geodezyjnych. W procesie wprowadzania danych do oprogramowania korzystamy z różnych materiałów wyjściowych, takich jak projekt 2D, klasyczne pomiarów geodezyjne, skany laserowe oraz dane z nalotów dronami.

Nasza metoda pracy opiera się na dokładnej kontroli projektu, dzięki czemu wyłapujemy wszelkie jego niedociągnięcia, które mogą utrudniać prace na budowie. Nasze opracowania dają szeroki wachlarz danych trójwymiarowych, takich jak modele 3D w formatach XML, TTM, SVD, SVL, TRM, TN3 (powierzchnie), polilinie 3D w formatach DXF/DWG/GEO (obwiednie modeli, krawędzie konstrukcji, skarpy, krawężniki, obrzeża, szyny itp.), punkty w formatach TXT/CSV/GEO oraz formatach skaningu laserowego np. LAS (pikiety do tyczenia geodezyjnego, dane xyz) oraz polilinie 2D (zakresy robót, lokalizacja budowy w układzie geodezyjnym).

Zapewniamy wysoką jakość opracowania oraz dokładność danych, dzięki czemu korzystanie z naszych modeli 3D wpływa na zwiększenie efektywności prac na budowie. 

Skorzystaj z naszych usług i przyspiesz swoje prace budowlane!


TYPOWE OPRACOWANIA

Drogi ekspresowe
Autostrady
Węzły drogowe
Miejsca obsługi podróżnych „MOP-y”
Ulice i skrzyżowania
Torowiska tramwajowe i kolejowe
Drogi leśne
Chodniki
Ścieżki rowerowe
Parkingi
Place manewrowe
Zagospodarowanie wokół hal
Fundamenty budynków
Boiska sportowe
Skarpy i rowy
Zbiorniki retencyjne
Pola odkładu urobku
Składowiska odpadów
Wały przeciwpowodziowe

PĘTLA TRAMWAJOWA POMORZANY W SZCZECINIE - BRANŻA DROGOWO-TRAMWAJOWA

WĘZEŁ KIJEWO W SZCZECINIE - BRANŻA DROGOWA

SKRZYŻOWANIE UL.CHMIELEWSKIEGO/KLEMENSIWICZA W SZCZECINIE - BRANŻA DROGOWA
SKŻYŻOWANIE ULIC: NABRZEŻE WIELECKIE/NOWA W SZCZECINIE - BRANŻA DROGOWO-TRAMWAJOWA
OSTRÓW GRABOWSKI W PORCIE SZCZECIN - POLE ODKŁADU PR-5 - BRANŻA DROGOWAUL.LUBCZYŃSKA W SZCZECINIE - JEZDNIE MANEWROWE I DOKI PRZY HALI PRODUKCYJNEJ - BRANŻA DROGOWADWORZEC W GOLENIOWIE - JEZDNIE MANEWROWE - CHODNIKI - BRANŻA DROGOWA UL.DWORCOWA W SZCZECINIE - BRANŻ DROGOWA - TRAMWAJOWA

LINIA KOLEJOWA NR 273 - SZCZECIN - REGALICA - BRANŻA KOLEJOWA - KRZ TORU


STARGARD - ZAGOSPODAROWANIE TERENU ENEA - DROGI - PARKING - FUNDAMENTY BUDYNKÓWAUTOSTRADA A2 - INWENTARYZACJA MURÓW OPOROWYCH - BRANŻA GEODEZYJNALOKALIZACJA OBWODNICY KOSTRZYNIA NAD ODRĄ - BRANŻA PROJEKTOWA

Od 2007 roku pracuję jako geodeta zajmujący się zadaniami związanymi z obsługą inwestycji budowlanych w branży drogowej, mostowej oraz kubaturowej. Moje doświadczenie zawodowe zdobywałem w firmie Budimex, a następnie w spółce Geototal PRO, która specjalizuje się w obsłudze geodezyjnej dużych inwestycji budowlanych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Od 2013 roku zarządzam autorską platformą internetową tinserwis.pl, która umożliwia generowanie zniżek na zakupy specjalistycznego sprzętu i oprogramowania inżynierskiego. Usługa ta skierowana jest do firm z całego kraju, a do chwili obecnej skorzystało z niej ponad 2000 przedsiębiorstw. Jestem szczególnie dumny z faktu, że mogłem pomóc na starcie mikrofirmom, które zakładały swoją działalność gospodarczą.

W ramach TINSERWIS świadczymy również usługi wsparcia technicznego, takie jak opracowywanie modeli 3D na bazie danych projektowych oraz pomiarów geodezyjnych. Na co dzień współpracujemy z geodetami, kierownikami budów oraz projektantami, rozwiązując różne problemy, które pojawiają się na styku projekt/budowa. W naszych opracowaniach wykorzystujemy dane z klasycznych pomiarów, skaningu laserowego oraz dronów, a do ich opracowania używamy sprawdzonego oprogramowania TBC firmy Trimble.

Podczas opracowywania modeli 3D stawiamy nacisk na kontrolę projektu pod względem wykrycia potencjalnych wad, tak aby zleceniodawca był z nimi zaznajomiony zanim zostaną uwidocznione w trakcie robót budowlanych. Takie podejście wynika z mojego wieloletniego doświadczenia i jak do tej pory świetnie się sprawdza.

Moja jakość opracowań i dorobek zawodowy są potwierdzone przez wybrane listy polecające, które zostały opublikowane w zakładce „referencje”.

Pozdrawiam
mgr inż. Grzegorz Karpiński
+48 791 728 870

REFERENCJE DLA TINSERWIS OD UTB BARANOWSKI_OPRACOWANIE MODELI 3D

REFERENCJE DLA TINSERWIS OD UGIKB K-HOZER_OPRACOWANIE MODELI 3D

REFERENCJA DLA TINSERWIS OD GEOTOTAL__OPRACOWANIE MODELI 3D, MAP, PRYZGOTOWANIE DANZCH DO TZCYENIAtel.: +48 791 728 870
e-mail: biuro@tinserwis.pl

TINSERWIS Grzegorz Karpiński 
ul. Miedziana 15 lok.5 ,71-636 Szczecin 
NIP 665-261-99-58
REGON 321342143+48 791 728 870


Copyright 2012-2024 Tinserwis.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zasoby | Wykonanie strony: Infocare