ZAPISZ SIĘ BEZ ZOBOWIĄZAŃ, KUPUJ TANIEJ

PROGRAMY CAD/BIM | DRONY | SPRZĘT GEODEZYJNY | USŁUGI
Razem możemy więcej!

Allplan

wersja: Allplan, Engineering, Civil, Architecture, Basic

typ licencji: PL, WIECZYSTA, CZASOWA

www: czytaj więcej

Min. ilość licencji: 2

odsłon: 8955

status listy: zamknieta

data zakończenia: 2017-12-28

rabat: korzystnySprawdź aktualne listy zapisów na rabat - kliknij w obrazek.

Allplan to kompleksowe rozwiązanie BIM dla budownictwa firmy Nemetschek, które cieszy się dużym uznaniem konstruktorów i architektów na całym świecie. Programy Allplan Engineering, Allplan Architecture  oraz Allplan Bimplus pozwalają zaprojektować  pełen cykl życia budynku. umożliwiając komfortową współpracę specjalistom z różnych dziedzin inżynierii lądowej i architektury. Allplan zapewnia najwyższą jakość, precyzję oraz elastyczność w tracie projektowania wszelkich konstrukcji i obiektów budowlanych.

Allplan Engineering to profesjonalne oprogramowanie BIM do projektowania konstrukcji budowlanych, które wspiera cały proces planowania w biurach inżynieryjnych, biurach planistycznych oraz w firmach z branży budowlanej. Program  umożliwia sporządzenie trójwymiarowego modelu konstrukcji oraz zbrojenia o wysokiej szczegółowości, dzięki czemu wszystkie ewentualne błędy i konflikty w projekcie wykrywane są na bardzo wczesnym etapie.

Allplan Architecture to zaawansowane oprogramowanie BIM do projektowania obiektów architektonicznych. Użytkownicy programu mają możliwość pracy na modelu 3D lub wymiennie w środowisku 2D/3D. Niewątpliwym atutem  Allplan Architecture jest  niezawodność na każdym etapie planowania. Program zapewnia precyzję w modelowaniu, sporządzaniu rysunków roboczych i zestawień materiałów, a także umożliwia tworzenie fotorealistycznych wizualizacji.

Allplan Bimplus jest potężnym narzędziem przeznaczonym do spójnego zarządzania i współpracy w projektach BIM. Allplan Bimplus umożliwia kompleksową i skuteczną koordynację działania zespołów projektowych, podwykonawców oraz pełen nadzór nad modelem BIM. Dzięki Allplan Bimplus możliwe jest szybkie wykrycie wszelkich niespójności, a następnie łatwe przypisanie zadań odpowiednim pracownikom i partnerom uczestniczącym w projekcie.

Wersja demonstracyjna.

Decydując się na zakup licencji programów Allplan Engineering 2018 lub Allplan Architecture 2018 w listopadzie zyskasz bezpłatnie
profesjonalne 8-godzinne szkolenie z obsługi programu. Szkolenie będzie organizowane w styczniu lub grudniu w Krakowie i poprowadzi je partner naszego sewisu.

Informacje dostępne dla zalogowanych Użytkowników serwisu:

  • porównanie/zestawienie funkcjonalności programu i jego modułów
  • ceny katalogowe
  • cen preferencyjne i warunki niezbędne do ich uzyskania
  • informacje o budowie dodatkowych zniżek
  • przykładowe realizacje wykonane z użyciem oprogramowania Allplan

Zaloguj się by przeczytać.

Licencję programu, szkolenia oraz FV dostarczy Partner naszego serwisu - firma TMSys Sp. z o.o. 
Lista zapisanych osób:

Lp. Uczestnik Data Miejscowość Ilość Polecił Decyzja o zakupie
1
Michał H.
2017-11-10
Mielec
1 NIE
2
Aleksander P.
2017-11-28
1 -+48 791 728 870


Copyright 2012-2024 Tinserwis.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zasoby | Wykonanie strony: Infocare