Zapisz się bez zobowiązań i zbuduj lepszą ofertę

kto zaplanował swoją inwestycję z wyprzedzeniem kupił taniej
profesjonalne programy CAD, precyzyjne odbiorniki GPS/GNSS

SLA-2 VTOL Mapping Drone

wersja: Moduł PPK, Pionowy start i lądowanie (VTOL)

typ licencji: Licencja na oprogramowanie misji w zestawie.
www: czytaj więcej
Min. ilość licencji: 1
odsłon: 1053
status listy: aktywna
data zakończenia: 2019-08-30
rabat: zaproponuje producentDRON SATLAB SLA-2 to wysoce zautomatyzowany UAV z osługą PPK, zdolny nawet do 70 minutowego lotu przy prędkości przelotowej 80 km/h.

Duży zasięg, pionowy start/lądowanie oraz kamera Sony RX1RMII na pokładzie gwarantują wysoką wydajność pozyskiwania danych fotogrametrycznych oraz ich wysoką jakość. SLA-2 z uwagi na swoją konstrukcję oraz możliwości jest rozwiązaniem uniwersalnym, które może służyć do wykonywania misji w zasięgu wzroku VLOS jak również BVLOS (loty poza zasięgiem wzroku operatora).

Pionowy start i lądowanie (VTOL)

Ten UAV został wyposażony  w funkcję pionowego startu i lądowania (VOLT, Vertical Take-off and Landing) by zapewnić maksimum wygody i ograniczyć do minimum ryzyko uszkodzenia podczas lądowania. Dzięki dużej rozpiętości skrzydeł 2400mm możliwy jest stabilny lot nawet przy wietrze 21.6 km/h, a na wylądowanie i start potrzebuje zaledwie 5x5m przestrzeni.

Łatwy w obsłudze i bezpieczny

Funkcją pionowego startu i lądowania znacząco zwiększa bezpieczeństwo użytkowania SL-2. Dron posiada też mocną, kompozytową obudowę ze zdejmowanymi elementami, które  ułatwiają jego  transport i obsługę. Model ten ma również zaawansowany system autopilota, który zapewnia jego bezpieczną i łatwą obsługę. Dzięki temu operator może skupić się wyłącznie na kontrolowaniu parametrów misji oraz obserwowaniu przestrzeni powietrznej w trakcie jej trwania.

Oprogramowanie do planowania misji (Mission Planning Software) zawarte w zestawie pomaga i optymalizuje dobór parametrów nalotu oraz pozwala na przesyłanie danych do autopilota w UAV.

Dwuzakresowy odbiornik GNSS na pokładzie z obsługą PPK

SLA-2 ma zintegrowany odbiornik GNSS o podwójnej częstotliwości (GPS / GLONASS / BEIDOU), który zmniejsza do minimum liczbę naziemnych punktów kontrolnych (fotopunktów). Dzięki zapisywaniu danych logowania bezpośrednio w maszynie możliwe jest ich dalsze obliczeniowe przetworzenie. Wystarczy zamówić dane z obserwacji i wyrównać obliczeniowo zdjęcia w oprogramowaniu do postprocessingu PPK (Satlab PPK Go) by uzyskać w ten sposób max. dokładność przy minimum nakładów czasu na pomiary fotopunktów w terenie.

Centymetrowe dokładności danych

Technologia PPK oraz jakość kamery APARAT SONY RX1RM2
42.4M Pixel zapewniają centymetrowe dokładności chmury punktów i wysokiej jakości ortofotomapy.

UAV VTOL SATALB SLA-2 W TERENIE

SLA-2

SLA-2  SLA-2

OPROGRAMOWANIE DO PLANOWANIA MISJI BSL

GWARANCJA I SERWIS

  • 24 miesiące gwarancji
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce
  • wsparcie techniczne Satlab Polska 7 dni w tygodniu w godz. od 8:00 do 20:00
  • darmowe szkolenie i dostawa


+48 791 728 870


Copyright 2012-2015 Tinserwis.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zasoby | Wykonanie strony: Infocare